Wybielacz do drewna

Jednym z wielu zastosowań nadtlenku wodoru jest także wykorzystanie go podczas tworzenia dekoracji. Pozwala bowiem uzyskać piękne, śnieżnobiałe elementy drewniane, roślinne czy z różnych tkanin.

W naszej ofercie znalazł się także specjalistyczny wybielacz do drewna w kilku wariantach, przeznaczonych do poszczególnych zastosowań. W zależności od potrzeb i oczekiwań proponujemy perhydrol w butelkach, baniakach, saszetkach i innych. Oczywiście każdy produkt posiada dokładną instrukcję obsługi.

Z naszych artykułów korzystają najczęściej firmy zajmujące się produkcją wyrobów artystycznych czy różnego rodzaju dekoracji. Są to także zakłady produkcyjne z branży meblowej (do tworzenia bądź tworzenia efektu starości przedmiotów).

Szczególnym elementem naszej oferty jest także wybielacz do prania, dostępny w rozpuszczalnych saszetkach. Wystarczy jedynie wrzucić ją do bębna, wsypać używany proszek i nastawić odpowiedni program (nie zaleca się stosowania przy krótkich programach). Jedna saszetka starczy na 4 kilogramy prania.

Jeśli nie wiesz, który produkt będzie dla Ciebie najlepszy – napisz do nas, a pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie.