Perhydrol

W wielu zakładach produkcyjnych bądź laboratoriach wykorzystuje się różnego rodzaju środki chemiczne. Bardzo często jest to perhydrol – trzydziestoprocentowy roztwór nadtlenku wodoru. Wykorzystuje się go najczęściej jak utleniacz oraz wybielacz.

Asortyment produktów naszej firmy obejmuje między innymi perhydrol do zastosowań technicznych, o stężeniu 30% lub 60%. W zależności od profilu działalności firmy, mogą one służyć do produkcji barwników, bielenia tkanin, drewna czy tworzyw sztucznych, oczyszczania kości. Można go stosować także  podczas oczyszczania wielu powierzchni z glonów czy grzybów.

Z nadtlenku wodoru korzystają także często firmy sprzątające. Odpowiedni roztwór w szybki sposób poradzi sobie bowiem z wyczyszczeniem uciążliwych plan na dywanie, a także wybieleniem tkanin.

Korzystając z perhydrolu, należy jednak zwrócić uwagę na szczególną ostrożność. Środek ten bowiem działa drażniąco na żywe tkanki. Podczas jego stosowania należy bezwzględnie chronić skórę oraz oczy przez stosowanie odpowiednich środków ochrony BHP.

W naszej ofercie dostępne jest nadtlenek wodoru w opakowaniu jedno oraz pięciolitrowym.